Apie kompaniją – Dow AgroSciences

Apie kompaniją

Apie „Dow AgroSciences“

Mes siūlome augalų apsaugos produktus, kad patenkintume savo klientų poreikius. Kartu su savo strateginiais partneriais vykdome mokslinius tyrimus, kurdami pramonei pažangius ir tvarius sprendimus.

Apsilankius bet kuriame prekybos centre į akis krinta tvari pažanga, pasiekta maisto gamyboje, įvairovėje ir kokybėje. Dabar kaip niekada anksčiau būtini nauji pažangūs atradimai. Pasaulio gyventojų skaičiaus prognozės rodo, kad per keturis dešimtmečius bendrą maisto gamybą reikės padidinti apie 70 procentų. Nors mūsų gamtiniai ištekliai riboti, žemės ūkio gamybos pažangos potencialas – ne.

Kompanijos atsiradimo istorija

Bendrovė įkurta šeštajame dešimtmetyje kaip bendrovės „Dow Chemical Company“ žemės ūkio padalinys. Nuo pat pradžių siekėme kurti naujoviškus sprendimus, kurie padėtų pasauliui geriau ūkininkauti. 1989 m. bendrovė „Dow Chemical Company“, kuri įsteigta 1897-aisiais, susijungė su įmonės „Eli Lilly and Company“ įmone „Elanco Plant Sciences“ ir tapo „DowElanco“. 1997 m. „Dow Chemical Company“ įsigijo 100 procentų verslo nuosavybės ir pakeitė pavadinimą į „Dow AgroSciences“. Šiandien bendrovėje dirba daugiau nei 9 000 žmonių visame pasaulyje, o mūsų pardavimo apimtys pasauliniu mastu siekia 6,2 mlrd. USD.